Kruklanki

Do dyspozycji Gości oddajemy:POKOJE 2,3,4,5 OSOBOWE W DOMU JEDNORODZINNYM

opis kwatery:
  • Na parterze: znajduje się 3 sypialnie: 4-osobowa z wyjściem na taras (zejście do ogrodu) i dwie 2-osobowe, każda wyposażona w TV, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, komplet naczyń itp.); łazienka z natryskiem i wc oraz osobna toaleta.

  • Na I piętrze: znajdują się 2 połączone sypialnie 3-osobowe (balkon z widokiem na ogród), sypialnia 4-osobowa, łazienka z wanną i wc, każda sypialnia wyposażona jest w TV. Ponadto na piętrze lodówka do wyłącznej dyspozycji gości.

3 DOMKI HOLENDERSKIE (4-6 OSOBOWE):

Domek nr 1
Domek holenderski jest przeznaczony dla 4 osób. Domek posiada sypialnie z łożem małżeńskim, prysznic + wc, aneks kuchenny, salon ( w salonie rozkładane spanie 2 osobowe). Domek wyposażony w wodę ciepłą, zimną, TV, czajnik elektryczny, płytę gazową dwupalinikową, naczynia, garnki, pościel, domek posiada elektryczne ogrzewanie, zadaszony taras przed domkiem, grill.

Domek nr 2
Domek holenderski jest przeznaczony dla 4 osób. Domek posiada sypialnie z łożem małżeńskim, prysznic + wc, aneks kuchenny, salon (w salonie wersalka 2 osobowa). Domek wyposażony w wodę ciepłą, zimną, TV, czajnik elektryczny, płytę gazową dwupalinikową, naczynia, garnki, pościel, zadaszony taras przed domkiem, grill.

Domek nr 3
Domek holenderski jest przeznaczony dla 4-6 osób. Domek posiada 2 sypialnie. Jedna sypialnia z łożem małżeńskim, druga wyposażona w dwa pojedyncze spania ( możliwość połączenia), prysznic+ wc, aneks kuchenny , salon (w salonie rozkładane spanie 2 osobowe). Domek wyposażony w wodę ciepłą, zimną, TV, czajnik elektryczny, płytę gazową dwupalinikową, naczynia, garnki, pościel, grill. Domek posiada gazowe ogrzewanie.


Udogodnienia w obiekcie:

- duży ogród (cała posesja ogrodzona - 0,6 h)
- ogrodzony parking
- bezpłatny kort tenisowy – udostępniamy rakiety oraz piłeczki
- boisko do siatkówki, siatkówki plażowej, kosza
- duża altana ogrodowa
- grill, ognisko
- meble ogrodowe
- dart, piłkarzyki
- plac zabaw - wspinaczki, huśtawki, piaskownica
- możliwość korzystania z łódki wędkarskiej
- warzywa z własnego ogródka

Goście ze zwierzętami domowymi tylko za wcześniejszym uzgodnieniem.

* Istnieje możliwość wykupienia obiadów


gospodarstwo agroturystyczne Pod Dębamistrona główna | oferta | cennik | galeria zdjęć | kontakt
copyright © 2011 kruklankipd.pl